تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

به وبلاگ مرکز حسابداران خبره خوش آمدید. در این بخش ما درباره‌ی اتفاقات جالب درون سازمانی، اخبار حسابداری و اطلاعاتی درباره حسابداری می‌نویسیم.

تجربه‌های ما را در محیط آموزشی حرفه‌ای حسابداری بخوانید، خبرهایی از دانشجوهای موفق، اتفاقات جدید و خلاصه هرچیزی که در دنیای حسابداری می‌خواهید بدانید را در این بخش پیدا می‌کنید. 

 

شغل حسابداری در هر کسب‌وکاری بسیار حساس، کلیدی و مهم است. کوچکترین اشتباه یک حسابدار می‌تواند ضررهای مالی بسیاری را به شرکت‌ها تحمیل کند. یک حسابدار موفق باید علاوه بر داشتن دانش تخصصی در زمینه حسابداری، از مهارت‌های عمومی هم برخوردار باشد.
مشاهده مطلب...
مرکز آموزش حسابداران خبره دوماهنامه‌ی تخصصی عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در حوزه‌ی فناوری مالی با نام دوماهنامه عصر فاوا به صورت الکترونیکی منتشر میکند.  
مشاهده مطلب...
برای آشنایی بیشتر با تغییرات و اصلاحات قوانین برگزاری مناقصات در سال 1401 این مطلب را بخوانید. 0 تا 100 برگزاری مناقصه و نحوه شرکت در آن را می‌توانید در این مطلب ببینید. 
مشاهده مطلب...
برای اینکه بخواهید عملکرد مالی شرکت را بسنجید باید از صورت سود و زیان استفاده کنید. این صورت باید توسط حسابداران شرکت تهیه و تنظیم شود. 
مشاهده مطلب...
در بین انواع حسابرسی شرکت‌ها، حسابرسی رعایت جایگاه ویژه‌ای دارد. برای مطمئن شدن از رعایت قوانین و ضوابط نظارتی، باید از حسابرسی رعایت کمک گرفت. در این مطلب، با مفهوم و معانی آن، بیشتر آشنا می‌شوید.
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (32) پادکست (22) مقالات علمی آموزشی (14) صفحات پربازدید (10) اخبار حرفه (5) لینک‌های مفید (4)
Copyright 2022 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.