تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

به وبلاگ مرکز حسابداران خبره خوش آمدید. در این بخش ما درباره‌ی اتفاقات جالب درون سازمانی، اخبار حسابداری و اطلاعاتی درباره حسابداری می‌نویسیم.

تجربه‌های ما را در محیط آموزشی حرفه‌ای حسابداری بخوانید، خبرهایی از دانشجوهای موفق، اتفاقات جدید و خلاصه هرچیزی که در دنیای حسابداری می‌خواهید بدانید را در این بخش پیدا می‌کنید. 

 

قرارداد پیمانکاری امانی چرا و چگونه در پروژه‌های پیمانی استفاده می‌شود؟ برای تمام حسابداران شرکت‌های پیمانکاری لازم است تا با این نوع از قرارداد آشنا باشند و نحوه ثبت آن در صورت‌های مالی را بدانند.
مشاهده مطلب...
تا چه حد با مفهوم راز داری در حسابداری و حسابرسی آشنا هستید؟ آیا حد و مرز راز داری و حفظ اسرار شرکت را در حسابداری می‌دانید؟ آیا می‌دانید که حسابداری در چه مواردی می‌توانند افشای اطلاعات کنند؟ 
مشاهده مطلب...
برای انجام فعالیت‌های اقتصادی، به کد اقتصادی نیاز است. از طرف دیگر، اگر بخواهید با یک شرکت یا فرد حقیقی وارد معامله رسمی شوید، باید کد اقتصادی آن شخص را بررسی کنید. در این مطلب با کد اقتصادی و نحوه استعلام آن آشنا خواهید شد.
مشاهده مطلب...
آموزش مالیات بر نقل و انتقال املاک برای حسابداران استخدام شده در شرکت‌های ساختمانی، شرکت‌های تجاری، شرکت‌های سرمایه گذاری و موسسات خرید و فروش املاک الزامی است. این مطلب را بخوانید و با نرخ مالیات بر نقل و انتقال املاک آشنا شوید.
مشاهده مطلب...
حسابدار، اولین نفری است که باید در مورد انواع قراردادهای پیمانی اطلاعات کافی را داشته باشد. در بودجه بندی، تعیین میزان حقوق و نحوه محاسبه مالیات و بیمه کارگران و کارمندان، داشتن این اطلاعات مهم است.
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (32) پادکست (22) مقالات علمی آموزشی (14) صفحات پربازدید (10) اخبار حرفه (5) لینک‌های مفید (4)
Copyright 2022 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.