تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

به وبلاگ مرکز حسابداران خبره خوش آمدید. در این بخش ما درباره‌ی اتفاقات جالب درون سازمانی، اخبار حسابداری و اطلاعاتی درباره حسابداری می‌نویسیم.

تجربه‌های ما را در محیط آموزشی حرفه‌ای حسابداری بخوانید، خبرهایی از دانشجوهای موفق، اتفاقات جدید و خلاصه هرچیزی که در دنیای حسابداری می‌خواهید بدانید را در این بخش پیدا می‌کنید. 

 

برای محاسبه سود و زیان شرکت‌های واردات و صادرات، چیزی مهم‌تر از نرخ تسعیر ارز وجود ندارد. تعیین قیمت تسعیر ارز معاملات می‌تواند اثر مستقیم روی هزینه‌ها و درآمدهای شرکت داشته باشد. این کاری است که حسابدار شرکت باید انجام دهد.
مشاهده مطلب...
امکان ندارد که محصولی تولید شود و از خود ضایعات به جای نگذارد. اما حتی همین ضایعات به ظاهر به‌دردنخور هم می‌تواند درآمد خوبی را نصیب شرکت کند. برای اطلاع از نحوه هزینه یابی مرحله‌ای ضایعات تولید این مطلب را بخوانید.
مشاهده مطلب...
محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات در حسابداری صنعتی را باید همه حسابداران شرکت‌های تولیدی و واحدهای صنعتی بلد باشند. برای یادگیری مفاهیمی مانند اصل بهای تمام شده و روش محاسبه قیمت تمام شده کلیک کنید.
مشاهده مطلب...
هنگام کار در شغل حسابداری، با سوالاتی مواجه می‌شوید که در آموزش‌های تئوری دانشگاهی جوابی به آن‌ها داده نشده است. یک حسابدار ماهر باید حسابداری را ویژه بازار کار و همراه با آموزش عملی، یاد بگیرد. برای اطلاع از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره حسابداری بازار کار، این مطلب را بخوانید.
مشاهده مطلب...
برای مدیریت ریسک در بازارهای مالی، علاوه بر دانش و تجربه، به ابزارهای مختلف هم نیاز دارید. استفاده از ابزارهای معرفی شده در این مطلب، درصد خطا و انحراف را به صفر نمی‌رساند اما باعث کاهش حداکثری آن‌ها می‌شود. 
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (32) پادکست (22) مقالات علمی آموزشی (14) صفحات پربازدید (10) اخبار حرفه (5) لینک‌های مفید (4)
Copyright 2022 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.